Dil:

Powered by

Yardımcı Ürünler

Metal Düzleştirme

ÜRETKENLİK ARTIŞI İÇİN DÜZLEŞTİRMEDE KOHLER 

Kohler_Logo_EN Created with Sketch.

Peak Perforformer'in Avantajları

Üst düzey temizleme sistemi

Düzleştirme silindirlerinin temizlenmesini kolaylaştırır ve genişletilebilir düzleştirme tepsisi ile silindirleri destekler. 

Düzlük ölçüm sistemi 

Optik düzlük ölçüm sistemi tek bir adımda levhaları hizalama ve düzlük ölçümü yapma imkanı sunar. 

Elektromekanik boşluk kontrolü 

Kalın ve karmaşık parçalar için optimum düzleştirme sonucu verir. Hidrolik olmadığından yüksek enerji verimliliği sunar. 

Patentli çift taraflı düzleştirme silindiri 

görece büyük işleme genişliğine sahip makineler üzerindeki dar parçaları düzleştirirken aynı zamanda silindirlerin kullanım ömrünü uzatır. 

Doğrudan tahrikli bağlantı

pek çok avantajı beraberinde getirir: yüksek enerji tasarrufu, daha az aşınma ve daha düşük ses, yüksek işlenebilir profil, işleme sırasında yüzeyin korunması ve düzleştirme silindirlerine aktarılan yüksek tork. 

Parça Tesviye Makinaları

Optimum tesviye sonuçları ve mükemmel verimlilik

KOHLER’den Peak Performer parça tesviye makinesi, levhalar ve parça boşluklarından gelen gerilimi güvenilir ve hassas bir şekilde seviyelendirir ve azaltır. Sonraki üretim süreçleriniz, zaman alıcı, manuel yeniden işleme gerekmediğinden, daha yüksek kaliteli seviyelendirilmiş parça ve tabakalardan yararlanır.

Ürünün öne çıkan özellikleri:

 • Hidrolik olmadan servo-elektronik makine konsepti
 • Elektromekanik tesviye boşluk kontrolü (patentli)
 • Gelişmiş temizleme sistemi
 • Ters çevrilebilir tesviye silindirleri (patentli)
 • Yenilikçi kontrol sistemi
 • Öngörücü bakım

KOHLER’in parça tesviye makinelerinin hiçbir hidrolik sistemi yoktur, bu da mükemmel enerji verimliliğiyle birleştiğinde endüstriyel sac metal işlemede kaynaklardan tasarruf etmede aktif bir rol oynadıkları anlamına gelir. KOHLER, hidroliksiz parça tesviye makinelerinde doğrudan tahrik ve elektromekanik tesviye aralığı kontrolü kullanımı ile yeni bir çığır açıyor ve pazar lideri konumunu teyit ediyor.

KOHLER Peak Performer parça tesviye makineleri, 0,2 ila 65 mm kalınlığındaki düz saclar.

Aşağıda listelenenler gibi çok çeşitli sektörlerden kalite odaklı sanayi şirketleri, KOHLER’in parça tesviye makinelerine güvenmektedir.

 • Otomotiv Mühendisliği
 • İnşaat ve tarım makineleri
 • Makine Mühendisliği
 • Çelik servis merkezleri
 • Konut inşaası

KOHLER Peak Performer:

Hassas ve verimli tesviye
Elektromekanik tesviye boşluk kontrollü hidrolik olmayan Peak Performer parça tesviye makinesi, KOHLER’in tesviye teknolojisinde lider ve sektör için pazar lideri konumunu teyit etmektedir.

Hafif Lazer ve Damgalı Parçalar için Parça Tesviye Makinaları

Tipik uygulamalar: lazer atölyesi, ekipman imalatı, elektronik endüstrisi, havacılık, otomotiv, değerli metal işlemcileri ve özel uygulamalar
Küçük ve orta büyüklükteki parçaların hassas tesviye edilmesi. Küçük tesviye silindiri çapları, optimum merdane aralığı ve ekstra geniş destek merdaneleri kullanılarak mükemmel tesviye sonuçları elde edilir.

Lazer, Plazma ve Damgalı Parçalar için Parça Tesviye Makinaları

Tipik olarak lazer iş atölyelerinde, çelik binalarda, makine ve tesis mühendisliğinde ve genel sac metal üretiminde kullanılır

16 mm kalınlığa kadar tabakalar için çok yönlü makine. Patentli tesviye aralığı kontrolü sayesinde tüm geleneksel malzemeleri hassas ve güvenilir bir şekilde tesviye eder. Servo elektronik makine konsepti tamamen hidrolik olmadan çalışır. Dengeleme silindirleri ve destek silindirleri, KOHLER tarafından geliştirilen gelişmiş temizleme sistemi ile hızlı ve kolaydır. Makine, ters çevrilebilir tesviye silindirleri, sıkışma noktası önleme, ekstra geniş destek silindirleri ve akıllı geri besleme işlemi gibi başka avantajlar da sunar.

Paslanmaz çelik uzmanı MODERSOHN® Stainless Steel de KOHLER’e güveniyor. Genel Müdür ve önde gelen paslanmaz çelik uzmanı Wilhelm Modersohn, yüksek hassasiyetli tesviye ile elde edilecek kalite kazanımlarının farkındadır.

Orta Ölçekli ve Ağır Boşluklar ve Levhalar için Parça Tesviye Makinaları

Tipik olarak lazer iş atölyelerinde, alevle kesme atölyelerinde, ağır iş makine ve tesis mühendisliğinde, demiryolu endüstrisinde ve gemi yapımında kullanılır
65 mm kalınlığa kadar malzemelerle kullanım için. Servo elektronik makine konsepti, güçlü, enerji tasarruflu doğrudan sürücülerle etkileyicidir. Makine, yüksek performans ancak düşük işletme ve bakım maliyetleri sunar. Tüm KOHLER parça tesviye makinelerinde olduğu gibi hidrolik kullanılmaz. Patentli tesviye aralığı kontrolü, tüm geleneksel malzemelerin güvenilir ve hassas tesviye edilmesini sağlar. Gelişmiş temizleme sistemi sayesinde tesviye silindirleri ve destek silindirleri hızlı ve verimli bir şekilde temizlenebilir. Diğer faydalar arasında tersinir dengeleme silindirleri, sıkışma noktası önleme, ekstra geniş destek silindirleri ve akıllı geri besleme işlemi yer alır.
Liebherr-Hydraulikbagger GmbH’de KOHLER’den Peak Performer parça tesviye makinesi çalışıyor ve burada düz ve gerilimsiz çelik boşluklar sunuyor. Makine, KOHLER’den satın alma kararından fazlasıyla memnun olan Liebherr uzmanlarının beklentilerini tam olarak karşılamaktadır.

Kenar veya Merkez Dalgalarının Hedefli Ortadan Kaldırılması için Silindir Bükmeli Parça Tesviye Makineleri

Tipik olarak delikli levhalar ve paneller için kullanılır
Bu makine tipi, alt destek silindiri bloklarını ayrı ayrı veya toplu olarak ayarlayabilen bir kama sistemi kullanarak tesviye silindirlerini önceden bükerek kenar ve merkez dalgalarını ortadan kaldırmak için idealdir. Değişken kaldırma ve indirme, tesviye silindirlerinin kontrollü ön bükülmesine neden olur. Modern makine konsepti, tüm KOHLER parça tesviye makineleri gibi hidrolik olmadan da çalışır.
“Delikli levhaların zorluğu” raporumuzu okuyun: Delikli levhalar, deliksiz levhalardan çok farklıdır . Üretim sürecinde belirli gerilime ve düzensizliğe neden olan deliklerdir. Bu olumsuz etkiler, tabakaların sonraki işlem adımlarından geçebilmesi için tamamen ortadan kaldırılmalıdır. Bu, delikli levha üreticileri için büyük bir zorluk teşkil etmektedir, ancak doğru tesviye teknolojisi ve deneyimli bir yardım eli ile ustalaşılabilecek bir sorun.

Tandem Tesviye Hattı - Yuvarlak Parçalar için Mükemmel Kombinasyon

Tipik olarak sıkı düzlük gereksinimleri olan tüm yuvarlak parçalar için kullanılır
Tandem tesviye hattı, her iki yönde tek geçişte yuvarlak parçaları tesviye eder, mükemmel üretkenlik ve tesviye ve eşmerkezlilik açısından tesviye sonuçları sunar. Hat, iki parça tesviye makinesini arada bir tornalama istasyonuyla birleştirir.

Servisler

Bakım ve Onarım
Yer Değiştirme Kurulum
Endüstri 4.0 IOT / OPC UA
CAD / CAM Çözüm
Sarf Malzeme

Ürün ve hizmet kalitesini her geçen gün artıran NKN, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için, satılan her bir ürünü için %100 Müşteri Memnuniyeti sağlamak her zaman birinci önceliği olmuştur.

İletişim

Copyright © 2021 Design by Ovidax. All Rights Reserved.

İletişim Formu

Sizinle en kısa süre içerisinde iletişime geçeceğiz…

İsim Soyisim*
E-Mail*
Telefon
Mesajınız*