Dil:

Powered by

Vakumlu Saç Kaldırma Ekipmanları

Vakum Üniteleri

Ürün akış hızını arttırmak için NKN Vakum Çözümleri…

NKN Vakum Sistemleri işletmeniz içerisindeki iş akışını hızlandırmak için geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.  NKN Vakum Sistemleri çok farklı ağırlık ve boyutlardaki sac levhaların taşınması için doğru bir ekipmandır. Modüler olarak üretilmiş ürünler içindeki versiyonlardan biri seçilebilir. 1 kg’dan 8000 kg’ kadar yük aralıklarında ve 500 – 1000 mm. ve 3500 – 12000 mm.ölçülerindeki

NKN V315
Teknik Özellikler
900 Kg Taşıma Kapasitesi
3000 x 1500 Taşıma Ebatı
1-20 mm Aralığında Saç Kalnılığı
-750 mbar %75 Operasyonel Vakum
8m³/h Vakum Emme Oranı
Düz Metal Levha Taşınması
380V – 50 Hz Sistem Gereksinimi
Teklif Al
NKN V420
Teknik Özellikler
1000 Kg Taşıma Kapasitesi
4000 x 2000 Taşıma Ebatı
1-15 mm Aralığında Saç Kalnılığı
-750 mbar %75 Operasyonel Vakum
8m³/h Vakum Emme Oranı
Düz Metal Levha Taşınması
380V – 50 Hz Sistem Gereksinimi
Teklif Al
NKN V620
Teknik Özellikler
2000 Kg Taşıma Kapasitesi
6000 x 2000 Taşıma Ebatı
1-20 mm Aralığında Saç Kalnılığı
-750 mbar %75 Operasyonel Vakum
16m³/h Vakum Emme Oranı
Düz Metal Levha Taşınması
380V – 50 Hz Sistem Gereksinimi
Teklif Al

Emniyet

Kilitlenebilir vakum valfi, vakum deposu, kırmızı-yeşil alan (tehlikeli-güvenli bölge), mekanik ve dijital vakum göstergeleri, vakum kayıplarında ve elektrik kesintilerinde sesli ve ışıklı ikaz, yeterli vakum oluştuğunda yeşil ışık ikazı, tank üzerinde geri dönüşssüz çek valf, alarm devreleri, faz koruma, toz filtresi mevcuttur. Sesli uyarı sistemi sayesin de, ana şalterin kapanması halinde veya elektrik kesintilerinde vakum tankında kalan vakum ile kaldırma işlemine devam edileceğini operatöre bilgilendirilir.

Makine Kullanım Şekli

Makine, mapasından vinç kancasına takılır. Vantuzlar taşınacak plaka üzerine nizami ve hava almayacak şekilde yerleştirilir.Vakum valfi açılarak ürün sabitlenir.
Yeşil ışık ikaz lambası vakum saati uygun vakum değerine ulaştığında yanacaktır.
Ürün tüm işlem basamakları uygulandığında kaldırılıp istenilen yere taşınabilir. Taşıma işlemi son bulan ürün vakum valfi kapatılarak vakum tahliye edilir ve ürün istenilen pozisyonda bırakılır.
Kullanıcı hatalarını engellemek için slide valf ve vakum tankı üzerinde bulunan tek yönlü çek valf ve vakum kayıplarında devreye giren sesli ve ışıklı ikaz sistemi ile güvenlik önlemlerini en üst seviyededir. Vakum kayıplarında devreye giren sesli-ışıklı uyarı sisteminin yanında tek yönlü çek valf ile elektrik kesintilerinde kaldırılan ürünün hemen düşmesinin önüne geçilmiştir. Sistem üzerindeki tek yönlü çek valf elektrk kesintilerinde devreye girerek size, ürünü ve çevrenizdekileri
emniyete alacak zamanı sağlamaktadır.

Servisler

Bakım ve Onarım
Yer Değiştirme Kurulum
Endüstri 4.0 IOT / OPC UA
CAD / CAM Çözüm
Sarf Malzeme

Ürün ve hizmet kalitesini her geçen gün artıran NKN, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için, satılan her bir ürünü için %100 Müşteri Memnuniyeti sağlamak her zaman birinci önceliği olmuştur.

İletişim

Copyright © 2021 Design by Ovidax. All Rights Reserved.

İletişim Formu

Sizinle en kısa süre içerisinde iletişime geçeceğiz…

İsim Soyisim*
E-Mail*
Telefon
Mesajınız*